Neler yeni
Kaynak ikonu

XENFORO 1 Showcase (Item Management System, Guides, Garage, Reviews etc) 2017-07-28

indirmek için izniniz yok
Vitrin Nedir? Vitrin, forum sahiplerinin kullanıcıları için, XenForo Media Gallery'den yüklenen görüntüleri ve ilişkili görüntüleri ve WYSIWYG içeriği ve özel alan içeriğini kullanarak "vitrin" için bir arabirim sağlamak için tasarlanmış bir "Ürün Yönetim Sistemi" dir ve her bir ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi sağlar.

Temel Özellikler
 • İç içe geçmiş Kategoriler - Sınırsız İç içe Kategoriler.
 • Sekmeli İçerik - Her Kategori, kullanıcıların ürün ile ilgili WYSIWYG bilgilerini görüntülemek için en fazla 5 içerik sekmesine sahip olabilir (daha fazla sekme kendi tabıyla özel alan aracılığıyla eklenebilir)
 • Özel Ürün Alanı - Vitrin Ürünleri için Özel Alanlar
 • Özel İnceleme Alanları - Kullanıcı Yorumları için Özel Alanlar
 • Önekler - Ürün süzmek için ön ek sistemi
 • Etiketler - Core XenForo Etiketler sistemi ile entegre
 • Ürün İzleme - Ürünler güncellendiğinde veya inceleme yayınlandığındakullanıcılara uyarılar ve e-postalar gönderilir.
 • Kategoriler İzle - Yeni bir ürün oluşturulduğunda uyarıları ve e-postalar alırsınız.
 • Bul-yeni - Okunmamış / İzlenmeyen Vitrin ürünleri görüntüler.
 • Kullanıcı İzinleri - Hangi kullanıcıların veya kullanıcı gruplarının Vitrini kullanabileceğine karar verin.
 • Tam Kategori İzinleri - Kategorilere göre tüm kullanıcı grubu izinleri ayarlanabilir.
 • Resim İzinleri - Görüntü kullanıcılarının veya kullanıcı gruplarının kaç resim ve dosya boyutunu ekleyebileceğine karar verin.
 • Haber Kaynağı Entegrasyonu - Vitrin'deki kullanıcı faaliyetleri, XenForo'nun haber besleme sisteminde görünür.
 • Dereceler - Ürünler için AJAX derecelendirme sistemi
 • İncelemeler - Hız ve İnceleme Sistemi (Özel Alan Sistemi ile)
 • Uyarılar - Kullanıcılar ürün veya yorumları beğendiklerinde ve birisi ürüne yanıt verdiğinde bilgilendirilir.
 • Çoklu Yanıtlanabilir Düzeni - Liste Görünümü, Izgara Görünümü, Makale Görünümü, Haber Görünümü, II Haber Görünümü, Döşeme Görünümü, Özel Görünüm, Özel Görünüm II ve hem SC Ev hem de SC Kategori sayfaları için Modüler Düzenler.
 • Çeviriler için Deyimler
 • XenForo Media Gallery Albüm Entegrasyonu
 • Bd Widget Çerçevesi - Tamamen Widget Çerçevesi ile entegre. Widget oluşturmak için birkaç düzenleyici içerir.
 • [BTA] Öne Çıkan Konular ve Portal Entegrasyonu

Kategori İçeriği çalışıyor . Kategori İçeriği, ürün listesinin üstündeki bir kategorinin ilk sayfasına, özel içerik (Düz Metin veya HTML) eklemenize izin verir.

Özel Ürün Alanları : Vitrin'in kendi özel alan yöneticisi vardır. 7 "bölge" için özel alanlar oluşturabilirsiniz (Sekmeler 1-5, bir kenar çubuğu Modülü ve Kendi Yerleştirme).

Öne Çıkanlar : Ürünler artık "özellikli" olarak işaretlenebilir. Öne Çıkan Ürünler Vitrin Açılış sayfasındaki Öne Çıkan Modül'de sergilenir. [Bd] widget çerçevesinde "özellikli" ürünleri gösteren 2 Widget bulunmaktadır. Yeni Moderatör İzinleri 'Ürün Özelliklerini İşaretle' Işaretlemeyi ve işareti kaldırmayı sağlar.

Derecelendirmeler : Her bir ürün Yıldız Derecelendirme Sistemi ile derecelendirilebilir. Bir kullanıcı bir maddeyi derecelendirdiğinde, ürünün sahibi, bir haber bülteni ürününün yanı sıra bir uyarı alır. Bir kullanıcı grubunun bir ürünü derecelendirip artıramayacağını ayarlamanıza izin veren bir kullanıcı grubu izni var. Ayrıca ürün sahibinin kendi ürünlerini puanlamasına izin veren bir izin de ayarlayabilirsiniz. Kendi ürünlerini derecelendirirken uyarılar gönderilmez ve haber beslemeleri gönderilmez.

Oranı ve İncelemesi : Artık (kategori başına) Oranı ve İnceleme değerlerini ayarlayarak ürünler için incelemelere izin verebilirsiniz. İncelemeleri zorlamak için bir seçeneği de ayarlayabilirsiniz (kategori başına). İncelemelerin her bir ürün için kendi sekmeleri vardır.

Özel İnceleme Alanları : Vitrin'in kendi özel inceleme alanları yöneticisi vardır. Bu, "alanlar" (Yıldız derecelendirmeleri, giriş, radyo, açılır kutu vb.) Kullanıcı inceleme formunda görüntülenecektir.

Tartışma Konu Bütünleşmesi : (kategori başına) yeni ürünler için konuları otomatik olarak oluşturmak isteyip istemediğinizi ayarlayabilirsiniz.

Yorumlar : Her ürünün kendi yorum bölümü vardır (Kategori Başına Etkinleştirildi). Yorumlar yanıtlanabilir, beğenilir, düzenlenebilir ve silinebilir (izinlere bağlı olarak). Ürünün sahibi, tüm yeni yorumlar için bir uyarı alır. Yorum yapan kullanıcılar de yeni yorumlar gönderildiğinde bir uyarı alacaktır (kullanıcılar bunu reddedebilir). Yorumlar ve Cevaplar tamamen BBCODE ayrıştırılır ve kullanıcılar etiketlenebilir ve uyarılabilir.

Beğenilenler : Her bir ürün ve yorum beğenilebilir. Ürünler ve yorumlar beğenildiğinde uyarılar gönderilir ve haber beslemeleri oluşturulur.

Rapor : Her bir Ürün ve yorum bildirilebilir. XenForo rapor sistemini kullanır.

Moderation Queue (Moderasyon Sırası) : Ürünler, "denetleme" moduna konabilir ve Yönetici CP'deki Ürün Yönetim Sistemi'nin yanı sıra XenForo denetleme sırası aracılığıyla da ele alınabilir. Ayrıca, bir birey veya kullanıcı grubu için yeni oluşturulan tüm ürünleri "Yönetilen" hale getirme izni de verebilirsiniz.

Arama : Kendi sekmesini Gelişmiş Aramaya eklemek için XenForo aramayla tamamen entegrasyon.

Haber Kaynağı : Yeni ürünler haber yorumuna ve yorum derecelendirmelerine ve beğenilere gönderilir.

Uyarılar : Ürün sahibi veya sahipleri ürünlerini beğendiği, ürünlerinin fiyatını veya ürünlerine bir açıklama gönderdikçe uyarı alır. Yorum yapan, yeni bir yorum gönderildiğinde yorum gönderen herkes bildiri uyarısı alır.

Seçenekler : Tüm modüllerin, gösterilecek içeriğin miktarını ayarlama seçenekleri vardır. Tüm sayfaların, sayfa başına gösterilecek ürün miktarı için ayarları vardır.

İzinler : Listelenecek pek çok kişiye. Birinin yapabileceği herhangi bir işlem, izinlerle yönlendirilir. Ayrıca, kullanıcı gruplarına göre farklı görüntü yükleme ayarlarına sahip olabilmeniz için görüntü miktarı ve resim dosyası boyutu izinlerle ayarlanır. İzinler Kullanıcı, Kullanıcı Grubu ve Kategori düzeylerinde tamamen kontrol edilebilir.

Günlük İstatistikler : Yönetici CP'deki yerleşik Xenforo Günlük İstatistik Aracı ile tamamen entegrasyon. Ürünler, Ürün Beğenilme, Derecelendirmeler, İncelemeler, İnceleme Beğenileri, Yorumlar, Yorum Beğenilme, Ekler ve Ek Disk kullanımıyla ilgili istatistikleri görüntüleme.


XenForo Media Gallery entegrasyonu : Vitrin Ürün sahibinin bir XFMG Albümünü Vitrin Ürün galerisi ile ilişkilendirmesine olanak tanıyan XenForo Media Gallery ile tamamen entegrasyon.

[Bd] Widget Çerçevesi : Widget Çerçevesi ile tamamen entegre. Şu anda 6 Pencere Öğesi (Renderer'ın) (Öne Çıkan, Son Öğe, Popüler Öğe, En İyi, Resim Galerisi ve Sekmeli) içeriyor.

[CTA] Öne Çıkan Konular ve Portal : CTA FT Portalı ile tamamen entegre. Şu anda 2 ana içerik Blokları (Sürgü Bloğu ve Öğeler Listeleme Bloğu) ve 2 kenar çubuğu blokları (Sekmeli Öğeler ve Son Kullanıcı Yorumları) bulunmaktadır.

Ekran Görüntüleri
izinler.jpg kategori_olusturma.JPG secenekler.JPG urun_ekleme.jpg Vitrin.jpg vitrin_onay.JPG vitrin_oy_alma.JPG vitrincp.JPG VitrinPage.jpg
Yazar
Xen
İndirilme
18
Görüntüleme
505
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 2 rating

Xen ait diğer kaynakar

Son incelemeler

gayet güzel teşekkürler
süperrrr