Neler yeni
Xenforo 2.0.4 Full Nulled - XFVip

Xenforo 2.0.4 Full Nulled - XFVip 2.0.4

indirmek için izniniz yok

TнεCαявσи

Iт'ѕ тιмε ƒσя cнαиgε..
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.xenforovip.com
Öne çıkan konu #1
TнεCαявσи Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Xenforo 2.0.4 Full Nulled - XFVip - Xenforo 2.0.4 Full Sürümü Nulled - XFVip

XenForo 2.0.4 is now available for all licensed customers to download. We recommend that all customers running previous versions of XenForo 2.0 upgrade to this release to benefit from increased stability.

Ekli dosyayı görüntüle 439

Some of the changes in 2.0.4 include:
  • Prevent errors when CLI jobs run and return a phrase as a status message.
  • Prevent infinite loops when CLI jobs run and resume with a continue date in the future.
  • Fix error on contact form when validating...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

JbL

New Member
ilk defa sitenize üye oldum siteniz cok güzel ama indirdiğim xenfore nulled virüs buldum ? bunu denediniz mi

TнεCαявσи

Iт'ѕ тιмε ƒσя cнαиgε..
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.xenforovip.com
ilk defa sitenize üye oldum siteniz cok güzel ama indirdiğim xenfore nulled virüs buldum ? bunu denediniz mi
Neymiş virüs türü bizide aydınlat en azindan kimse indirmesin : ) ( :

orjinal dosyalara ekleme yapmadan sizlere sunuyoruz : ) 100+ FAZLA SAYFADA kurulu .
test edilmeyen 1 dosyayı size sunmam!!!

Xen

XenForoVIP
Yönetici
Administrator
Allah senden razı olsun dostum. Foruma kuracaktım az kala. Dikkatli olmak gerek.
İkinizde forumdan uzaklaştırıldınız. Xenforovip.com üzerinden indirilen dosyalar üzerinde ekleme yapılmadan orijinal halde size sunuluyor. İftira atmak yerine teşekkür etmeyi öğrenin.

yiğidi öldür hakkını yeme. ücretsiz xenforo paylaşan tek forum diyebilirim az kalsın lisanslı alacaktım dolar bazlı çalıştıkları için biraz pahalı geldi almadım ilk versionu kullanıyordum oda artık demode oldu vip versionlarını indirdim anca ondada kurulum yapılmıyor yada ben yapamadım yada eksik birşey var bir türlü çözemedim yada birşeyler engelliyor yani ortada bir sorun var.. kurulum acısından.. ilk versionunda hiç böyle sorunla karşılaşmadım eğer yapabilecek biri varsa yardımcı olacaksa çok sevinirim ..